بی عنوان

سلام به همه دوستان ميخاستم امروز از موسيقی يکمی جدا شيم امروز يکی از خوانندگان وبلاگ جوابی به يکی از موضوعاتمون داده که يه جورايی ميخام بی جوابش نزارم نظر ايشونو عينا درج ميکنم:(البته این پاسخیه به همه)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
نويسنده: م
بدا به حال خانم افشار كه طرفدارانش،اينچنين با زبان لاتي و عوامانه به خداوندگاري ايشان شهادت ميدهند....واي بر ما و فرهنگ ما.....و اف بر انان كه اين فرهنگ را به انجا رساندند كه جوانان موسيقي دوست ما چنين روستائي وار نظر بدهند. شما را به پرستش خدايچه ي كوچك تان وا ميگذارم! يادتان باشد ...جهان فراخ تر از حياط پشتي خانه ي كوچك ماست.وبه اين اساني خداوند انتخاب نكنيد و و بقول و سبك خودتان....خالي مبنديد و..........بگذريم.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
اولان تاسف بر شما هايی که اين چنين ظاهر بين هستيد و متاسفم که ميدونم با اين طرز تفکر راه به جايی نخواهيد برد
اما گفتين که تاسف که جوانان ما روستايی وار نظر دادين اولا مگر روستايی بودن کسر شان يک انسان است مگر شهری بودن به شما چه چیزی داده جز تن پوشی از فخر - غرور - که به نظر من هنرمند یعنی خاکی ترین فرد کسی با احساسات بسیار زیبا ولطیف کسی که با بدی سر سازش نداره .از نظر من روستایی شهری ایرانی اروپایی هیچ فرقی ندارن و برتری یک شخص به شعور وفهم و انسانیتش بر میگرده نه چیزه دیگه.

ای شما -کسی که تنها چیزی که درک کردید بازی فریبکارانه با جملات است شما در چه مقامی هستید که همچنین حرفی میزنید اینجا(وبلاگ ها) یه چندتا جوون مثل من مثل حمید مثل مهدی مثل کیوان و...
جمع شدیم که در یک محیط دوستانه به دور از دغل بازهای افرادی مانند شما که به خیالشان با گفتن یکی دو جمله ادبی و زیبا هنرمندی خودشونو ثابت کردن.
هنر مند واقعی همین بچه ها هستن که این شجاعت رو داشتن بیان نظراتشون و تجرباتشون رو با هم درمیون بذارن و سعی کنن از همدیگر درسی بگیرند وبه اطلاعاتشون افزوده کنند حتی اگه اشتباهی هم وجود داره اونو با هم رفع کنن نه اینکه فقط ایراد بگیرن یا کنایه بندازن .حالا خوب اینجا یکی دوست داره با لحن خودش بنویسه -
اینجا مدرسه نیست اینجا کلاس درس نیست ما افتخارمونه که با هر جوری که حاااااااال میکنیم
مطالبمونو بنویسیم - البته ما هیچ موقع توهینم نمیکنیم -و سعی میکنیم مطالبمون دوستانه باشه نه با لحن اشخاصی مانند شما!!!

اما شمایی که اینقدر تاسف بر هنر ایران خوردید خودتون برای هنر این مملکت چیکار کردید ؟
مگه وظیفه شما این نبوده که به جوونهای این مملکت هنربشناسونید هنرتون اینه ؟
که به کنایه زدن به اینو اون خلاصه بشه(اما من تو شکم که شما اصلا بویی از هنر برده باشید )

و دوما شمایی که حتی میترسید اسم خودتونو کامل بنویسید این اوج بی ادبی و بی فرهنگی شماست که خودتونو از همه سرتر میدونید در حالی که حتی جرات نوشتن مشخصاتتونو ندارید.

در آخر بگم که احترام به نظرات دیگران یک اصل از شخصیته کسیه که خودشو اهل فرهنگ میدونه اگه از هم دیدید شخصی اشتباهی کرد این وظیفه ماست که اونو راهنمایی کنیم نه با طعنه و کنایه نه با ....
never cared for what they say - never cared for what they know
and nothing elsematters

حامد   
نویسنده : unforgiven ; ساعت ٧:۳۱ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٠ دی ،۱۳۸۱